Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

Breadcrumb

8o Κύπελλο Πέτρας

Δεκάδες παιδιά στα τατάμι, γονείς και φίλοι στις εξέδρες, καλή οργάνωση και όμορφο αγωνιστικό θέαμα συνέθεσαν γι’ άλλη μια χρονιά την όμορφη εικόνα του καθιερωμένου τουρνουά τζούντο "Κύπελλο Πέτρας" που διεξήχθη στο Ν. Παξιμαδάς στη Πετρούπολη.

Είναι πλέον μια διοργάνωση θεσμός για το τζούντο, καθώς διεξάγεται για 8η χρονιά. Φέτος οι συμμετοχές ήταν πραγματικά πολλές και ξεπέρασαν τις 490.

Το Δ.Σ. της ΑΕΠ JUDO και ο προπονητής Χρήστος Καρατζάς ευχαριστούν τους συλλόγους που συμμετείχαν για την ευγενή τους παρουσία και αγωνιστική άμιλλα.

Επίσης ευχαριστούμε θερμά για την στήριξή τoυς την Ομοσπονδία τζούντο και τον δήμο Πετρούπολης.Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ στους χορηγούς μας που υπήρξαν αρωγοί μας. ( Πυρρός 'Α ύλες αρτοποιίας- ζαχαροπλαστικής με έδρα τους Αγίους Αναργύρους - Πιτσαρία " ο Γιώργος").

Στο τουρνουά τζούντο "8ο Κύπελλο Πέτρας" η ΑΕΠ JUDO κατέκτησε 16 μετάλλια!!! Εκ συνόλου 44 συλλόγων η ΑΕΠ κατέλαβε την 7η θέση!